تبلیغات
مرکز جامع آشنایی با مسائل روز زندگی زناشویی و جن_سی ایرانیان

شرایط مناسب؛ کلیک کنید
با سلام. به وبلاگ همسرانه بسیار خوش آمدید.اولین چیزی که شاید به ذهنتان بیاید اینست که: اسم وبلاگ همسرانه هست پس چرا موضوعاتی مانند دخترانه و پسرانه و غیره دارد.. خب باید بگوییم که ما با انتخاب این اسم می خواستیم پایگاهی را ایجاد کنیم تا کانون مسائل خانوادگی شود و حال آنکه اسمش را همسرانه گذاشتیم؛ کما اینکه بیش از 75 درصد مطالب نیز برای همسران عزیز ایرانی می باشد. در ضمن به وبمسترهای حرفه ای لینک باکس وب همسرانه را پیشنهاد می کنیم. چه خوب است ما را با نظرات سازنده و ارزنده خود در هر چه قوی تر کردن این مرکز یاری فرمائید. با تشکرمدیر وب همسرانه


  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • آخرین به روز رسانی :
  • آخرین بازدید :
  • تعداد کل پست ها :

  « كسب درآمد از فروتل »  
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

فقط عضو شوید 5هزار تومان جایزه بگیرید
همین الآن نسبت به عضویت اقدام کنید

سیستم کلیکی 89 کلیک
شما اول عاشق شدید، ازدواج کردید؟ یا ازدواج کردید بعد عاشق شدید؟

free counters

این وبلاگ آماده تبادل لینک با هر نوع وبلاگ با هر تعداد بازدید می باشد..

(به جز وبلاگ های غیراخلاقی)

جهت تبادل لینک کافیست تا لینک ما را در وبلاگ خود ثبت کرده و لینک خود را در لینکدونی ما اضافه کنید تا پس از بررسی تائید گردد.

در خبرنامه عضو شوید و در آینده از به روز رسانی پست ها و رمز پست های خصوصی اطلاع کسب کنید.

حداقل عضو برای شروع فعالیت: 50 کاربر

Powered by WebGozar

تعداد اعضا : 36 نفر
اگر در وب همسرانه کم یا کاستی مشاهده کردید؛ حتماً حتماً گزارش دهید:

ایمیل اول

بیست تحری-یک کننده جنسسی خانمها
iconدسته: مقالات آموزشی و دانستنیها, آموزش مسائل جن سی مردونه, آقایان بخوونند!!!,
تعداد بازدیدهای این مطلب: تا

مردان همیشه در روابطشان با جنس مخالف دنبال ارضاء حس قدرت جویی خودشان هستند و این به لحاظ تاریخی و اجتماعی اثبات شده است كه مردان بنا به ساختار فیزیولوژیكی شان موجوداتی خشن هستند، اما زنان برعكس بنا به ساختار روانی، فیزیولوژیك و فكریشان موجوداتی هستند كه نیاز به تامین امنیت و احساس آرامش هستند، لذا 20 تحریك كننده جنسسی زیر عمدتا در همین راستا عمل میكنند و با دادن احساس امنیتی پایدار موجب این میشوند كه زن از حالت تدافعی در سککس بیرون آید و به نقطه ای برسد كه مطلوب اكثر مردان تلقی میشود و این همان جایی است كه هم مرد با احساس فرمانفرمایی سكکسی به لذت جنسسی میرسد و هم زن با احساس امنیت در سكکس به اوج نقطه لذت جنسسی اش نزدیك می شود.
این مثال را هم قبل از خواندن مقاله بشنوید كه استاد بزرگ روانشناسی میگفته اند كه : « در خانه باید مرد پادشاه و زن نخست وزیر باشد » البته از نوع انگلیسیش، اگر رابطه این گونه باشد و بر اساس درك و تامین نیازهای متقابل باشد می شود به پایداری و محكم بودن آن مطمئن بود.
برای رسیدن به دركی متقابل از نیازهای جنس مخالفتان میتوانید ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.
20 تحریك كننده سک سی زنان :

این مردان تحریك كننده، زنان را از موجوداتی ترسو و متنفر از سککس به قهرمانان داستانهای عشقی تبدیل میكنند، آیا دوست دارید همسرتان را به یكی از این قهرمانان تبدیل كنید ؟ اگه دوست دارید سعی كنید جزء این 20 مرد باشید تا ببینید كه هیچ زنی توان رد كردن و پس زدن جنسسی شما را ندارد !!!

1- مردهایی كه به آرامی و با ملایمت عشق ورزی میكنند ( آقایانی كه به سرعت میروند سراغ شورت خانمشان و عمل دخول را شروع میكنند و فوری و باعجله میخواهند كار را تمام كنند به این نكته دقت كنند كه اگر شعله های جنسسی خانمشان را به آرامی روشن كنند این شعله ها تا مدت بیشتری روشن خواهند ماند. )
2- مردهایی كه در بستر نیز با همسرشان صحبت میكنند ( آقایانی كه نمیخواهند احساساتشان را با كلمات عاشقانه در حین سککس بیان كنند، به این نكته دقت كنند كه بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از سککس به زن احساس محبوبیت و امنیت میدهد، احساسی كه همسرتان را به وزیری محبوب در دربار شما تبدیل خواهد كرد. )
3- مردهایی كه در بوسیدن مهارت دارند ( هر بوسه عاشقانه كه بر لبان همسرتان میزنید میتواند به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می آید و اورا شعله ور سازد، این جمله را هرگز فراموش نكنید! )
4- مردهایی كه با چشمان خود به همسرشان نشان میدهند اورا دوست دارند و به او عشق می ورزند ( این را بدانید كه ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است كه پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید. )
5- مردهایی كه لباس های همسرشان را به آرامی در می آوردند ( قابل توجه آقایانی كه تا شهوتی میشوند فوری و با عجله شروع میكنند به كندن لباسهای خانمشون و حتی گاهی تمایل دارن كه معشوقشون لخت كرده روی تخت آماده و منتظر خوابیده باشه ! رفقا این را برای بار آخر میگوم، زنان در پروسه جنسسی شان نیاز به آمادگی دارند و این كار میتواند یكی از آمادگیهای لازم را به آنها بدهد . )
6- مردهایی كه در تحریك كردن همسرشان به وسیله لمس كردن مهارت دارند ( زنها در پروسه آمادگی برای سککس نیاز دارند كه با نوازش و لمس آرام، آماده دخول و عملیات جنسسی شوند، این نكته را هم به داشته هایتان اضافه كنید. )
7- مردهایی كه با موهای همسرشان بازی میكنند ( فكر نمیكنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد كه درهنگام مععاشقه از چنگ زدن دستهای معشوقش در موهای سرش لذت نبرد ! )
8- مردهایی كه از مععاشقه سککسی با همسرشان لذت میبرند ( خیلی ساده است هنگامی كه مععاشقه بكنید و احساساتتان را به بیرون تراوش كنید این خود مهمترین جذب كننده برای همسرتان است. )
9- مردهایی كه عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می كنند ( یك «دوستت دارم» ، یك شاخه گل ، یك اس ام اس عاشقانه و یك تك زنگ نیم روزی كه به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، میتواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود، باور نمیكنید، فردا صبح امتحان كنید ! )
10- مردانی كه می دانند چگونه بدن زنانه و موئث همسرشان را ارضاء كنند.
11- مردهایی كه میدانند چگونه همسرشان را به لحاظ جنسسی فریبا و دلنشین كنند.
12- مردهایی كه پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیكی و جسمانی آماده میكنند. ( كارهایی ماننده خوشبو كردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و … میتوانند برای آماده كردن جسمی شما موثر باشند. )
13- مردهایی كه به همسرشان احساس زیبا بودن می دهند.
14- مردهایی كه از ماساژ دادن به همسر خود لذت میبرند. ( زبان عشق لمس كردن است، دستهای شما زایده هایی فیزیكی نیستند بلكه فرستده هایی قوی اند كه نیروی جنسسی شما را منتقل میكنند، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درك كنید. )
15- مردهایی كه عاشق در آغوش گرفتن همسرشان هستند.
16- مردهایی كه دستهای همسر خود را در دست میگیرند و آن را نوازش میكنند.
17- مردهایی كه پس از گذشت سالیان همچنان مانند روزهای اول آشنایی شان با همسر خود رفتار میكنند.
18- مردهایی كه به همسرشان نشان میدهند كه او تنها زن زندگی آنهاست و به او احساس و باور «خاص بودن» میدهند.
19- مردهایی كه همسرشان را دوست دارند و به او عشق میورزند.
20- مردهایی كه چنین باور دارند عشق همسرشان تحمل تمامی سختی های زندگی را برای آنها سهل و آسان و حتی ارزشمند میكند.

icon


امتیاز دهید .
به اشتراک بگذارید :

جهت مشاهده کلیه مطالب سایت، از تمامی صفحات دیدن فرمائید.
جستجویجستجویجستجویجستجویجستجویجستجویجستجویجستجویجستجوی
ابر واژه های سایت
جشن تولد رکوردها درمان انزال زودرس ترک خودارضایی جلسه خواستگاری نظرسنجی احادیث ائمه در رابطه با آمیزش تربیت فرزند نظر سنجی گناهان جن_سی خبرنامه آقایان بدانند!!! سخن مدیر بیماری های مقاربتی همسرانه آموزش آمیزش انتخاب همسر پرسش و پاسخ های جن سی نیازهای خانم ها کاندوم کنجکاوی جنسی کودک پسرانه خانم ها بخوانند!! واسه زوجهای جوان!! بعد از ازدواج جدی بگیرید!! دخترانه مسائل غیر شرعی ازدواج قبل از ازدواج
عضویت در سایت
جهت دریافت جدیدترین ها در ایمیل خود در گروه سایت عضو شوید.

icon
خوراک فید
جهت اطلاع از جدیدترین برنامه ها در خوراک فید عضو شوید.

icon
© کلیه حقوق این وب سایت نزد مدیران آن محفوظ است.
استفاده از مطالب تنها با اجازه مدیران امکانپذیر است.